📩  esteanka@gmail.com        📞  0505 563 72 47        📞  0312 419 40 42        📍  Konumu

Prp Tedavisi

Saça uygulanan PRP (Platelet Rich Plasma), kendi kanınızdaki trombosit hücreleri kullanılarak saçlı deri dokusunun ve içindeki saç köklerinin güçlenmesine onarılmasına yardımcı olan bir işlemdir. Etkili sonuçlar veren bu yöntem, saç kaybında en iyi tedavi yöntemlerden biri olarak uygulanmaktadır.


 

PRP Tedavisi saça nasıl etki ediyor?

PRP' de amaç, zengin materyalle saç kaybını durdurarak, saç tellerinin hacmini artırmak . PRP işlemde kişinin kendi kanı kullanıldığı için hiçbir alerji ve kanla bulaşan hastalık riski taşımaz.  Uygulama bölgesinde saçlı deri iyileşmeye yeni güç ve hacimli saçlar çıkarmaya başlar. 

PRP Tedavisi nasıl uygulanır?

Tedavi edilecek kişiden alınan 10-20 ml. Kan, özel santrifüj ve mikrofiltrasyon yöntemlerinden geçirilip kırmızı kan hücreleri ayrılır. Daha sonra beyaz hücre ve organizmanın onarımında önemli rolü olan trombosit denilen hücrelerden zengin bir plazma elde edilir ve güçsüz cansız dökülmeye başlayan bölgeye enjekte edilir. Uygulama bölgesinde doku iyileşmesi başlar ,hasar görmüş saçlar yeniden kaliteli saçlar uzatmaya başlar.

Kimler PRP Tedavisi yaptırmalı?

PRP, kadınlarda ve erkeklerde uygulanılabilecek bir yöntem olup, hem güçlendirme amaçlı hem de  saç ekimi operasyonlarından sonra da yerleştirilen greftlerden maksimum sonuçlar almak için özellikle önerilir.

 

Doktorunuza Sorun

captcha

İLETİŞİM ADRESİMİZ

📍 Uğur Mumcu Caddesi No: 98/5
 Gaziosmanpaşa/ANKARA

   0 505 563 72 47

   0 312 419 40 42

   esteanka@gmail.com


ÜCRETSİZ RANDEVU AL

ÇALIŞMA SAATLERİ

Bizi günün her saati arayabilirsiniz.

Pazartesi-Cumartesi : 09:00- 20:00

Adres :Uğur Mumcu Caddesi No: 98/5
 Gaziosmanpaşa/ANKARA